Joint Line

Systém ochrany objektů a subjektů před účinky životního prostředí

Naše produkty

Kompletní nabídka produktů společnosti Joint Line pro tento rok...
» Více informací

Produkt Joint Line

 

Co je systém Joint Line

Účinek tkví ve zvyšování elektrické vodivosti a tím iontové vyváženosti v okolí tzv. stimulátoru. Zvýšení vodivosti prostředí v okolí nosičů technologií JL signalizuje zvýšený výskyt lehkých záporných iontů kyslíku. Dochází k uvolnění napětí, stresů a spasmů v živých organizmech, které přicházejí bezprostředně do styku s některou z rezonančních technologií. Dochází ke zlepšení výživy ve tkáních, jsou prokázány uklidňující a analgetické účinky - naměřeno zvýšení odporu kůže u člověka.

Technologie JL, zahrnované pod souborným označením rezonanční systém Joint Line, lze využít k aktivaci a tím zlepšení vlastností různých spotřebních materiálů, např. ve zdravotnictví k urychlení a zlepšení hojivých procesů, včetně analgetického účinku, uvolňování menstruačních tenzí a spasmů u žen, zlepšení prokrvování končetin a snížením tlaku v lymfatických cévách dochází ke zmenšení otoků. Pokusy bylo prokázáno též snížení krevního tlaku. Významný účinek se předpokládá při použití aplikátorů k uvolňování kloubních spasmů při artrózách, tyto aplikátory též uvolňují bloky, např. krční páteře.

Na konferenci Evropské rady řízení ve Varšavě v roce 1995 bylo pro tuto technologii zástupci evropských zemí jednomyslně přijato synonymum "technologie třetího tisíciletí".

 
Copyright © 2008 Joint Line. Všechna práva vyhrazena.